Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Me Mbajtese Karikimi Remax

Color
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,700 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp


PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : TJETER

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0 

KAPACITETI I BATERISE : 40 mAh

KOHA PERDORIMIT : MË SHUMË SE 4 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 4 ORË KOHË BISEDE

VECORI : CLIESI SHUME E MIRE,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, FALE SENSOREVE INTELIGJENT QE BEJNE LIDHJE ME NJERI TJETRIN DHE ME PAJISJEN TUAJ ME ANE TE BLUETOOTH,

KUFJET PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DYJA KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE ME BUTONAT NE TRUPIN E PAJISJES,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDRONI PORTEN LIGHTNING PER TE KARIKUAR MBROJTESEN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje