Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Tws Me Mbajtese Karikimi

PERSHKRIMI

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

MIKROFON : PO

NGJYRA : E ZEZE

BATERIA: 380mAh ( MBATESJA E KARIKIMIT ) / 30mAh ( KUFJET )

INTERFACE: TYPE-C

KOHA : NE PERDORIM 4-5 ORE (ME VOLUME DERI NE 70%) / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE - 2 ORE / STANDBY 300 ORE

BLUETOOTH 5.0, TRANSMETIM ME I SHPEJTE DHE LIDHJE E QENDRUESHME

DIZENJIM ME TEKNOLOGJINE ME TE FUNDIT MUNDESON DHE KARIKIM TE SHPEJTE WIRELESS

PERFEKTE PER TE VRAPUAR, PER HIKING, PER CIKLIZEM, NDERKOHE QE I JEPNI MAKINES,

DIZAJNI ERGONOMIK ME KAPJE TE FORTE PER AKTIVETE TE NDRYSHME SPORTIVE

FUNKSION I DYFISHTE I PERMIRESUAR I PREKJES, PERDORIM PRAKTIK I LEHTE

DIAFRAGMA HI-FI BARAZON FREKUENCAT E LARTA, TE MESME DHE TE ULETA, SJELL EFEKTE TE GJALLA MBRESELENESE TE TINGULLIT

MBROJTJE NGA UJI DHE PLUHURI.

Cmimi real Lek 8,200 Oferte Lek 7,900 Ulje 4%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%