Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Baseus Encok Me Mbajtese Karikimi

COLOR
Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 4,900 Ulje 17%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

MIKROFON : PO

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE / JESHILE

BATERIA: 400mAh / 1.48Wh

INTERFACE: TYPE-C

KOHA : NE PERDORIM 4-5 ORE (ME VOLUME DERI NE 70%) / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE - 2 ORE / STANDBY 300 ORE

BLUETOOTH 5.0, TRANSMETIM ME I SHPEJTE DHE LIDHJE E QENDRUESHME

PERFEKTE PER TE VRAPUAR, PER HIKING, PER CIKLIZEM, NDERKOHE QE I JEPNI MAKINES,

DIZAJNI ERGONOMIK ME KAPJE TE FORTE PER AKTIVETE TE NDRYSHME SPORTIVE

FUNKSION I DYFISHTE I PERMIRESUAR I PREKJES, PERDORIM PRAKTIK I LEHTE

DIAFRAGMA HI-FI BARAZON FREKUENCAT E LARTA, TE MESME DHE TE ULETA, SJELL EFEKTE TE GJALLA MBRESELENESE TE TINGULLIT

MBROJTJE NGA UJI DHE PLUHURI.


 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus