Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital

Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital

Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital
Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital

Kufje Cift Me Bluetooth Tws N21 Me Mbajtese Karikimi Me Panel Digjital Dhe Panel Digjital

PERSHKRIMI

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : TWS

MATERIALI : ABS + PC

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 50mAh ( KUFJE ) / 300mAh ( MBAJTESJA E KARIKIMIT )

NGJYRA : E ZEZE

KOHA : NE PERDORIM RRETH 35 ORE ( BASHKE ME MBAJTESEN ) / NE KARIKIM RRETH 5 ORE / STANDBY 55 ORE ( BASHKE ME MBAJTESE )

VECORI : DIZENJIM I VECANTE I MBAJTESES ME RRESHKITJE,

E PAJISUR ME EKRAN DIGJITAL PER TE TREGUAR SAKTE NIVELIN E BATERISE SE MBAJTESES DHE PANEL DIGJITAL PER CDO RAST APO NEVOJE,

KUFJA TWS ( STEREO E VERTETE PA TEL ) JU SJELL KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME MUZIKORE DHE JU LEJON TE KENI THIRRJE TELEFONIKE KOMODE.

VESHORE TE DIZEJNUARA NE MENYRE ERGONOMIKE JAPIN REHATI NE PERDORIM TE GJATE 

TE LEHTA DHE PRAKTIKE, DUKE KRIJUAR PERVOJEN FANTASTIKE TE PERDORIMIT

DEKODERI HD I INTEGRUAR ME BOBINEN LEVIZESE TE ALTOPARLANTEVE, I KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE E ANULIMIT TE ZHURMES, KJO KUFJE JU OFRON QARTESI KRISTAL TE ZERIT HI-FI

ÇIPI I INTEGRUAR BLUETOOTH ME AFTESI TE FORTE KUNDER INTERFERENCES NUK E VONON SINJALIN E ZERIT DHE SIGURON TRANSMETIM TE STABLIZUAR

KONTROLL TEPER I LEHTE ME PREKJE PER TELEFONATA, MUZIKE, VOLUMI ETJ

PERDORET VETEM NJE OSE TE DYJA KUFJET NJEHERESH

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,200 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%