Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Inpods Macaron Me Mbajtese Karikimi

Color
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,800 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : TJETER

MODELI : inPods 12

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 35 mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 300mAh

KOHA : NE KARIKIM 1 - 2 ORE / KOHE BISEDE 2 - 3 ORE / KOHE DEGJIMI 2 - 3 ORE

MBAJTESJA : KARIKON KUFJET 3 - 5 HERE

PERMASA  : 10 x 10 x 4cm

VECORI : CILESI SHUME E MIRE,

MATERIAL MATTE QE NUK MBAN SHENJA GISHTASH APO DJERSE,

MUNDESI ZGJEDHJE NGA GJASHTE NGJYRA FANTASTIKE,

PRAKTIKE DHE TE LEHTA PER CDO RAST, FALE TEKNOLOGJISE IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES KUFJET JU MUNDESOJNE PERDORIM DHE GJATE AKTIVITETEVE FIZIKE APO SHIU TE LEHTE

MBAJTESE KARIKIMI BASHKE ME FISHEN LIGHTNING,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, FALE SENSOREVE INTELIGJENT QE BEJNE LIDHJE ME NJERI TJETRIN DHE ME PAJISJEN TUAJ ME ANE TE BLUETOOTH,

KUFJET PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DYJA KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE ME BUTONAT NE TRUPIN E PAJISJES,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDRONI PORTEN LIGHTNING PER TE KARIKUAR MBROJTESEN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje