Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi

COLOR
Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,900 Ulje 22%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + PC

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

NGJYRA : E ZEZE / ROZE

KOHA : NE PERDORIM 4 ORE / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / STANDBY 90 ORE

KUFJA TWS ( STEREO E VERTETE PA TEL ) JU SJELL KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME MUZIKORE DHE JU LEJON TE KENI THIRRJE TELEFONIKE KOMODE.

VESHORE TE DIZEJNUARA NE MENYRE ERGONOMIKE JAPIN REHATI NE PERDORIM TE GJATE 

TE LEHTA PREJ VETEM 3,4g , DUKE KRIJUAR PERVOJEN FANTASTIKE TE PERDORIMIT

DEKODERI HD I INTEGRUAR ME BOBINEN LEVIZESE TE ALTOPARLANTEVE, I KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE E ANULIMIT TE ZHURMES, KJO KUFJE JU OFRON QARTESI KRISTAL TE ZERIT HI-FI

ÇIPI I INTEGRUAR BLUETOOTH ME AFTESI TE FORTE KUNDER INTERFERENCES NUK E VONON SINJALIN E ZERIT DHE SIGURON TRANSMETIM TE STABLIZUAR

KONTROLL TEPER I LEHTE ME PREKJE PER TELEFONATA, MUZIKE, VOLUMI ETJ

PERDORET VETEM NJE OSE TE DYJA KUFJET NJEHERESH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje