Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale

Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale
Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale
Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale
Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale
Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale
Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale
Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale

Kufje Cift Me Bluetooth Redmi Airdots Xiaomi Origjinale

Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,300 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : XIAOMI 

MODELI : AIRDOTS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 6mm

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NGJYRA : E ZEZE 

KAPACITETI I BATERISE : KUFJA: 40mAh / MBAJTESJA : 300mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 12 ORE NGA KARIKIMI I MBAJTESES / NE STANDBY 70 ORE

PERMASA : 62 x 40 x 27.2 mm

PESHA : 4g

VECORI : TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES,

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON SHUME KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJET JANE TE LEHTA DHE SHUME CILESORE DUKE SIGURUAR JETEGJATESI TE MADHE,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 4g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE, 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje