Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws

Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws
Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws
Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws
Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws
Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws
Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws
Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws
Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws

Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Jbl Tws

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH ME MBAJTESE KARIKIMI

MARKA : SONY

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5 

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 350mAh

KAPACITETI I BATERISE : 35mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE DEGJIM MUZIKE RETH 3 ORE / NE STANDBY RRETH 100 ORE

PERMASA : 20 x 15 x 15 mm

VECORI : TEKNOLOGJIA IPX5 KUNDER UJIT DHE DJERSES, IDEALE PER AKTIVITETE NE NATYRE

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM, SHUME TE PERSHTATSHME GJATE USHTRIMEVE FIZIKE

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON SHUME KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

TEKNOLOGJIA E BLUETOOTH-IT CSR5.0 MUNDESON LIDHJE TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR, 

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJET NDIZEN AUTOMATIKISHT SAPO HIQEN NGA MBAJTESJA DHE PO ASHTU FIKEN KUR FUTEN NE MBAJTESE ,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 5g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus SiMU S1
baseus
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%