Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth i11 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni video ne fund te pershkrimit**

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : TJETER

MODELI : i11 TWS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 50 mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 400mAh

KOHA PER AIRPODS ME MBAJTESEN : MË SHUMË SE 3 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 4 ORË KOHË BISEDE

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ) : DERI NË 1 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 2 ORË KOHË BISEDE

KOHA PER KUFJET ( STANDY DHE KARIKIM ) : DERI NE 120 ORE KOHE STANDBY DHE DERI NE 1.5 ORE KOHE PER TU KARIKUAR

PERMASA E NJE AIRPOD : 20 x 17 x 45 mm

VECORI : CLIESI SHUME E MIRE,

MBAJTESE KARIKIMI BASHKE ME FISHEN LIGHTNING,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, FALE SENSOREVE INTELIGJENT QE BEJNE LIDHJE ME NJERI TJETRIN DHE ME PAJISJEN TUAJ ME ANE TE BLUETOOTH,

KUFJET PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DYJA KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE ME BUTONAT NE TRUPIN E PAJISJES,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDRONI PORTEN LIGHTNING PER TE KARIKUAR MBROJTESEN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje