Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo

Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo
Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo

Kufje Cift Me Bluetooth Si Airpods Pro Me Mbajtese Karikimi Xo

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,900 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MODELI: AIRPODS PRO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT: 10m

KAPACITETI I BATERISE: 20 mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES: 220mAh

KOHA:  3 ORE KOMUNIKIM / 2 ORE KARIKIM / 150 ORE STANDBY

PERMASA E MBAJTESES: 60,6*45,2*21,7 mm

VECORI: AIRPODS ME MBAJTESE KARIKIMI BASHKE ME FISHEN LIGHTNING,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, THJESHT ME NJE PREKJE, PER PAJISJET IPHONE MJAFTON TE HAPNI MBROJTESEN PRANE CELULARIT DHE AIRPODS DO TE UDHEZOJNE PER LIDHJE ME NJE PREJKE TE VETME,

SENSORE INTELIGJENT QE NDJEN NESE KUFJET JANE APO JO TE VENDOSUR NE VESH, SAPO HIQEN NGA VESHI BEJNE PAUSE,


PËR TË RREGULLUAR VOLUMIN, NDRYSHUAR KËNGËN, PËR TË BËRË NJË TELEFONATË OSE PËR TË MARRË UDHËZIME, THJESHT PREKNI DY HERË PËR TË AKTIVIZUAR SIRI.

PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DY KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE VETEM ME NJE PREKJE TE DYFISHTE

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDRONI KARIKUES WIRELESS APO PORTEN LIGHTNING PER TE KARIKUAR MBAJTESEN 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus SiMU S1
baseus
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%