Kufje Cift Me Bluetooth 5.0 Si Airpods Tws Xo Binaural Headset

Kufje Cift Me Bluetooth 5.0 Si Airpods Tws Xo Binaural Headset
Kufje Cift Me Bluetooth 5.0 Si Airpods Tws Xo Binaural Headset
Kufje Cift Me Bluetooth 5.0 Si Airpods Tws Xo Binaural Headset
Kufje Cift Me Bluetooth 5.0 Si Airpods Tws Xo Binaural Headset
Kufje Cift Me Bluetooth 5.0 Si Airpods Tws Xo Binaural Headset
Kufje Cift Me Bluetooth 5.0 Si Airpods Tws Xo Binaural Headset

Kufje Cift Me Bluetooth 5.0 Si Airpods Tws Xo Binaural Headset

Color
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,900 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MODELI: AIRPODS 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT: 10m

KAPACITETI I BATERISE: 45mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES: 700mAh

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ): DERI NË 4 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 3 ORË KOHË BISEDE, STANDBY 24 ORE. KARIKIM DERI NE 1.5 ORE

VECORI: LIDHJE SHUME PRAKTIKE, THJESHT ME NJE PREKJE, FUNKSIONALE PER TE GJITHE SMARTPHONES

SENSORE INTELIGJENT QE NDJEN NESE KUFJET JANE APO JO TE VENDOSUR NE VESH, SAPO HIQEN NGA VESHI BEJNE PAUSE,


PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DY KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE VETEM ME NJE PREKJE TE DYFISHTE

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDRONI KARIKUES WIRELESS APO PORTEN LIGHTNING PER TE KARIKUAR MBAJTESEN 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje