KUFJE CIFT MATTE ME BLUETOOTH V5.0 REMAX ME MBAJTESE KARIKIMI

Lek 5,300 Lek 6,000

PERSHKRIMI KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST , PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A EMRI: KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : REMAXMATERIALI : ABS + PCVERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.0MIKROFON : PODISTANCA E TRANSMETIMIT :...

PERSHKRIMI

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.0

MIKROFON : PO

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

PORTA E KARIKIMIT : MICRO USB ( VJEN ME KABELL KARIKIMI 20CM )

KAPACITETI I BATERISE : 300mAH/3.7V (MBAJTESJA E KARIKIMIT) ; 30mAH/3.7V (KUFJA)

NGJYRA : E ZEZE MATTE / E BARDHE MATTE

PERMASA E MBAJTESES : 5.15 x 5.15 x 2.11 cm

KOHA : NE PERDORIM 3-4 ORE / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / STANDBY 90 ORE

KUFJA TWS ( STEREO E VERTETE PA TEL ) JU SJELL KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME MUZIKORE DHE JU LEJON TE KENI THIRRJE TELEFONIKE KOMODE.

VESHORE TE DIZEJNUARA NE MENYRE ERGONOMIKE JAPIN REHATI NE PERDORIM TE GJATE 

TE LEHTA PREJ VETEM 3,4g , DUKE KRIJUAR PERVOJEN FANTASTIKE TE PERDORIMIT

DEKODERI HD I INTEGRUAR ME BOBINEN LEVIZESE TE ALTOPARLANTEVE, I KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE E ANULIMIT TE ZHURMES, KJO KUFJE JU OFRON QARTESI KRISTAL TE ZERIT HI-FI

ÇIPI I INTEGRUAR BLUETOOTH 5.0 ME AFTESI TE FORTE KUNDER INTERFERENCES NUK E VONON SINJALIN E ZERIT DHE SIGURON TRANSMETIM TE STABLIZUAR

MBAJTESJA E KARIKIMIT ME TERHEQJE MAGNETIKE DHE KARIKIM AUTOMATIK, PRAKTIKE PER CDO MOMENT

MBAJTESJA MUND TI KARIKOJE KUFJET RRETH 4 HERE

KONTROLL TEPER I LEHTE ME PREKJE PER TELEFONATA, MUZIKE, VOLUMI ETJ

TEKNOLOGJIA IP55 KUNDER UJIT DHE PLUHURAVE

FUNKSION PER TE AKTIVIZUAR SIRI

PERDORET VETEM NJE OSE TE DYJA KUFJET NJEHERESH

Dust or wipe clean with a cloth dampened with water once a week. Be sure not to leave water spots on the surface. These water spots will dry and could possibly leave permanent marks. Clean stains/spots using the following steps: Dampen a soft cloth with a mixture of hot water and liquid dishwashing detergent. Wring the cloth as much as possible to remove excess liquid. Rub the surface lightly in a circular motion. Dry the surface immediately with a clean, soft towel.