Konsol Dore Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Mini Me 502 Lojra Te Preinstaluara

Konsol Dore Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Mini Me 502 Lojra Te Preinstaluara

Konsol Dore Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Mini Me 502 Lojra Te Preinstaluara

Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 39%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KOMPJUTER LOJRASH (KONSOL)

MARKA : RETROMIMI

MODELI : RS-07 MINI

EKRANI : LCD 3 INÇ ME NGJYRA

REZOLUCIONI I EKRANIT : 320x240

KAPACITETI I BATERISE : 1000mAH

VEND PER KARTE MICRO : DERI NE 32GB

VECORI : PERMBAN 502 LOJRA KLASIKE RETRO TE INSTALUARA PER KENAQESINE TUAJ,

KTHENI PAS FEMIJERINE TUAJ ME LOJRAT KLASIKE RETRO TE PERIUDHAVE 8BIT DHE 16BIT,

PORTA EXT ME LIDHJE MODERNE DIGJITALE MUNDESON LIDHJEN E DY PAJISJEVE NE KONFIGURIM MULTIPLAYER,

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE, E PERKRYER PER TU MBAJTUR ME VETE DHE NE UDHETIME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Lojra