Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara

Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara

Konsol Dore Lojrash Klasike Pap-kiii Plus Me 3000 Lojra Te Preinstaluara

Color
Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 5,900 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KOMPJUTER LOJRASH (KONSOL)

MARKA : ANBERNIC

MODELI : PAP-KIII PLUS

NGJYRA : E BARDHE

EKRANI : LCD 4.3 INÇ ME NGJYRA

REZOLUCIONI I EKRANIT : 480x272

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAH

MEMORIE E BRENDSHME : 16GB

VEND PER KARTE MICRO : DERI NE 32GB

KAMERA : 2MP, CILESI E MIRE E VIDEOS DHE AUDIOS

VECORI : PERMBAN 3000 LOJRA KLASIKE RETRO TE INSTALUARA PER KENAQESINE TUAJ,

KTHENI PAS FEMIJERINE TUAJ ME LOJRAT KLASIKE RETRO TE PERIUDHAVE 8BIT DHE 16BIT,

MEMORIE E BRENDSHME 16GB PER CDO REGJISTRIM VIDEO APO MUZIKE TUAJEN,

KAMERA E INTEGRUAR REGJISTRON VIDEO HD, PER TE KAPUR CDO MOMENT,

PORTA TV-OUT ME LIDHJE MODERNE DIGJITALE MUNDESON LIDHJEN ME TELEVIZORIN PER TE SHFAQUR SINJAL DHE LUAJTUR,

PAMJE MODERNE DHE ELEGANTE SI PSP ORIGJINAL,

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE, E PERKRYER PER TU MBAJTUR ME VETE DHE NE UDHETIME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Lojra
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%