Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara

Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara

Konsol Dore Lojrash Klasike Goolsky Rs-97 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara

Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 5,900 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KOMPJUTER LOJRASH (KONSOL)

MARKA : GOOLSKY

MODELI : RS-97

EKRANI : LCD 3 INÇ ME NGJYRA

REZOLUCIONI I EKRANIT : 960x480

KAPACITETI I BATERISE : 800mAH

MEMORIE E BRENDSHME : 16GB

VEND PER KARTE MICRO : DERI NE 32GB

VECORI : PERMBAN 3000 LOJRA KLASIKE RETRO TE INSTALUARA PER KENAQESINE TUAJ,

KTHENI PAS FEMIJERINE TUAJ ME LOJRAT KLASIKE RETRO TE PERIUDHAVE 8BIT DHE 16BIT,

MEMORIE E BRENDSHME 16GB PER LOJERAT TUAJA TE PREFERUARA,

PORTA TV-OUT ME LIDHJE MODERNE DIGJITALE MUNDESON LIDHJEN ME TELEVIZORIN PER TE SHFAQUR SINJAL DHE LUAJTUR,

PAMJE MODERNE DHE ELEGANTE E NGJASME ME PSP ORIGJINAL,

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE, E PERKRYER PER TU MBAJTUR ME VETE DHE NE UDHETIME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
nga Lek 2,600 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 33%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900