Konsol Dore Per Lojra Retro Fc Plus Me 168 Lojra Te Preinstaluara

Konsol Dore Per Lojra Retro Fc Plus Me 168 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Per Lojra Retro Fc Plus Me 168 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Per Lojra Retro Fc Plus Me 168 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Per Lojra Retro Fc Plus Me 168 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Per Lojra Retro Fc Plus Me 168 Lojra Te Preinstaluara
Konsol Dore Per Lojra Retro Fc Plus Me 168 Lojra Te Preinstaluara

Konsol Dore Per Lojra Retro Fc Plus Me 168 Lojra Te Preinstaluara

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,400 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KOMPJUTER DORE (KONSOL)

MARKA : ANBERNIC

MODELI : RETRO FC PLUS

EKRANI : LCD 3 INÇ 

KAPACITETI I BATERISE : 600mAH

VECORI : PERMBAN 168 LOJRA KLASIKE RETRO TE INSTALUARA PER KENAQESINE TUAJ,

KTHENI PAS FEMIJERINE TUAJ ME LOJRA KLASIKE SI KUNG FU PANDA, CONTRA, SPIDER MAN, TOM & JERRY ETJ,

PAJISJE ME LIDHJE MODERNE DIGJITALE QE MUND TE LIDHET ME TELEVIZORIN TUAJ,

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE, E PERKRYER PER TU MBAJTUR ME VETE DHE NE UDHETIME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Lojra