Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu

Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu
Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu

Karikues Wireless Si Mbeshtetese Telefoni Totu

COLOR
Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,500 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 2 NE 1

MARKA : TOTU

MODELI : CACW-02

GJATESIA E KABULLIT : 1.2m

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

HYRJE : 5V / 2A

DALJE LIGHTNING : 5V /1A

DALJE WIRELESS : 10W / 7.5W

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

PERMASA : 130 x 82 x 24 mm

PESHA : 123g

VECORI : DIZENJIM SI MBESHTETESE TELEFONI,

NJOHNJE INTELIGJENTE DHE TREGUES ME DRITE LED,

KARIKON DY PAISJE NJEKOHESISHT

TJETER : MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN E TELEFONIT,

totuIDENTIFIKIM INTELIGJENT ME FAST CHARGE

SHENIM : I PERSHTASHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%