Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni

Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni
Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni
Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni
Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni
Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni
Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni
Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni

Karikues Wireless Mryes Si Mbeshtetese Telefoni

COLOR
Cmimi real Lek 2,500
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS + MBESHTETESE TELEFONI

MARKA : MRYES

HYRJE : 5V / 2A , 9V-1.5A

 

DALJE : 5V /1A , 9V - 1.2A

FUQIA : 10W

PERMASA : 83.8 x 66.6 x 103.4 mm

PESHA : 140g

VECORI : SPIRALE A DYFISHTE PER KARIKIM NE DY POZICIONE,

FAST CHARGE,

DIZENJIM ELEGANT SI MBESHTETESE,

VRIMA PER SHPERHAPJEN E NXEHTESISE,

MATERIAL CILESOR,

NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%