Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente

Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente

Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente
Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente
Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente
Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente
Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente
Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente
Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente
Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente
Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente

Karikues Wireless Metalik Fast Charge Baseus Me Njohje Inteligjente

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS METALIK

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MATERIALI : ALIAZH ZINKU + PC + SILIKON

HYRJE : 5V / 2A , 9V / 1.67A

DALJE : 10W (MAX)

PERMASA : 11 x 12.5 x 1.2 cm

PESHA : 235g

VECORI : MATERIALI METALIK I CILESISE SE LARTE ME NJE PAMJE ELEGANTE DHE SHUME REZISTENT,

SPIRALE BAKRI E GJENERATES SE FUNDIT PER PERFORMANCE ME TE LARTE,

SHKEPUTET AUTOMATIKISHT KUR BATERIA SHKON 100%

TJETER : 9 TEKNOLOGJI MBROJTJEJE TE QARKUT,

NJOHJE INTELIGJENTE PER OBJEKTE METALIKE TE JASHTME PER TE SHMANGUR DEMTIME,

KARIKON TELEFONIN DHE ME COVER MBROJTES ME TE HOLLE SE 10mm

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%