Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m

Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m
Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m

Karikues Wireless Telefoni Baseus Three Coil Wireless Me Kabell Type-c 1.2m

Cmimi real Lek 4,100 Oferte Lek 3,000 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS PJESE MBESHTETESE

MARKA : BASEUS

MODELI : WXHSD-B01

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MATERIALI : PC + SILIKON + ALIAZH ZINKU

HYRJE TYPE-C : 5V / 2A , 9V / 1.67A

DALJE : 10W WIRELESS

PERMASA : 14.2 x 7.2 x 0.9 cm

PESHA : 143g

VECORI : SIPERFAQE KARIKMI E MADHE E MBULUAR ME 3 BOBINA

DIZENJIM PRAKTIK SI MBESHTESE TELEFONI PER CDO RAST

MATERIAL CILESOR DHE PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE

TJETER : PRODUKT I CERTIFIKUAR PER CILESI DHE SIGURI

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%