Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m

Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m
Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m
Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m
Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m
Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m
Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m
Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m
Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m
Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m

Karikues Wireless Me Sensor Dhe Drite Nate Baseus + Kabell Micro 1.2m

COLOR
Cmimi real Lek 2,500
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS ME SENSOR DHE DRITE NATE

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABULLIT : 1.2m

MATERIALI : PC + SILIKON

HYRJE : 5V / 3A , 9V / 1.67A

DALJE : 5W WIRELESS

PERMASA : 15.9 x 8 x 5.5 cm

PESHA : 97g

VECORI : 2 NE 1 KARIKUES WIRELESS + DRITE NATE,

DIZENJIM PRAKTIK 

TJETER : MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%