Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus

Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus
Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus

Karikues Wireless Me Kupa Vakumi Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,800 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS ME VAKUM

MARKA : BASEUS

HYRJE : 5V / 2A

DALJE : 10W / 7.5W / 5W

DISTANCA E KARIKIMIT : 6mm

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

PESHA : 53g

VECORI : FIKSIM I QENDRUESHEM ME 8 KUPA VAKUMI,

NUK BIE AS NUK ZHVENDOSET,

NUK BLLOKON DUART GJATE PERDORIMIT APO LOJRAVE,

FAST CHARGE I STABILIZUAR,

DIZENJIM KOMPAKT DHE SHUME I LEHTE, 

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

NUK NXEHET GJATE KARIKIMIT


TJETER : NJE ZGJIDHJE E THJESHTE POR SHUME EFIKASE PER TE PERDORUR TELEFONIN GJATE KARIKIMIT,

NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%