Karikues Wireless Konfulon 10w

Karikues Wireless Konfulon 10w
Karikues Wireless Konfulon 10w
Karikues Wireless Konfulon 10w
Karikues Wireless Konfulon 10w
Karikues Wireless Konfulon 10w
Karikues Wireless Konfulon 10w

Karikues Wireless Konfulon 10w

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS

MARKA : KONFULON

MODELI : Q01

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + AKRILIK

HYRJE : 9V - 1.67A / 5V - 2A

DALJE WIRELESS : 9V - 2.1A / 5V - 2A ( 10W )

DISTANCA E TRANSMETIMIT : ME PAK SE 5mm

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM ME KARIKIM WIRELESS FAST CHARGE PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE PA FISHA

MBESHTETESE E SIGURTE DHE ME KARIKIM WIRELESS TE FUQISHEM PER PAJISJEN TUAJ

MATRIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%