Karikues Inteligjent Me Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Totu

Karikues  Inteligjent Me Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Totu

Karikues Inteligjent Me Teknologji Karikimi Te Shpejte Qc3.0 Totu

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI

MARKA : TOTU

MODELI : DK37T

HYRJE : 100-240V 50/60HZ 0.6A

DALJE 1: 5V / 2.4A

DALJE 2: 3.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9-12V/1.5A

FUQIA MAKSIMALE NE DALJE : 24W

NGJYRA : E BARDHE + GRI

PERMASA : 70 x 58 x 30 mm

PESHA : 88g

VECORI : KARIKIM TE SHPEJTE ME TEKNOLOGJINE QC3.0

MUND TE KARIKOJE NJEKOHESISHT DY PAISJE

DIZENJIM ME PAMJE ELEGANTE

MATERIALI CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM

ÇIP INTELIGJENT PER MBROTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

PRODUKT I ÇERTIFIKUAR SIPAS STANDARTIT NDERKOMBETAR ME CE , FCC , REACH, RoHS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 per iPhone dhe jo vetem
remax
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%