Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro

Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro
Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro

Karikues Wireless Inteligjent Totu Me Fishe Micro

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,300 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS

MARKA : TOTU

MODELI : CACW - 09

GJATESIA E KABELLIT : 1m

MATERIALI : PC + SILIKON

HYRJE : 5V / 2A , 9V / 1.67A

DALJE : 10W / 7.5W

PERMASA : 10.7 x 10.7 x 1 cm

PESHA : 128g

VECORI : DIZENJIM MODERN I SIGURTE DHE BINDES,

FIKET AUTOMATIKISHT KUR PAISJA KARIKOHET PLOTESISHT


TJETER : MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

NUK NXEHET,

NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN E TELEFONIT,

IDENTIFIKIM INTELIGJENT ME FAST CHARGE


SHENIM : I PERSHTASHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%