Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Dhe Me Kabell Type-c 15w Baseus

Karikues Wireless Dhe Me Kabell Type-c 15w Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Dhe Me Kabell Type-c 15w Baseus

Karikues Wireless Dhe Me Kabell Type-c 15w Baseus
Karikues Wireless Dhe Me Kabell Type-c 15w Baseus
Karikues Wireless Dhe Me Kabell Type-c 15w Baseus
Karikues Wireless Dhe Me Kabell Type-c 15w Baseus

Karikues Wireless Dhe Me Kabell Type-c 15w Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS + KABELL TYPE-C

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + TPU + SILIKON

HYRJE : 5V/2A; 9V/1.67A

DALJE WIRELESS 1 : 15W (Max)

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE, VJEN BASHKE ME KABELL TYPE-C

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 3,000 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%