Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte

Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte

Karikues Wireless Fast Charge Baseus Me Funksion Te Dyfishte

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,900 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS ME PALOSJE

MARKA : BASEUS

DISTANCA E KARIKIMIT : 8mm

GJATESIA E KABULLIT : 1.2m

MATERIALI : PC + SILIKON

HYRJE : 5V / 2A , 9V / 1.67A

DALJE : 10W (MAX)

PESHA : 126g

VECORI : PERDORET SI MBESHTETESE TELEFONI NJEKOHESISHT DHE KARIKUES WIRELESS,

MATERIALI I CILESISE SE LARTE ME NJE PAMJE ELEGANTE DHE SHUME REZISTENT,

SPIRALE BAKRI E GJENERATES SE FUNDIT PER PERFORMANCE ME TE LARTE

TJETER : 9 TEKNOLOGJI MBROJTJEJE TE QARKUT,

NJOHJE INTELIGJENTE PER OBJEKTE METALIKE TE JASHTME PER TE SHMANGUR DEMTIME,

KARIKON TELEFONIN DHE ME COVER MBROJTES ME TE HOLLE SE 8mm,

MBESHTETESJA PREJ SILIKONI MUNDESON QENDRUESHMERI 

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%