Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese

Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese

Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese
Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese

Karikues Wireless Fast Charge Baseus Si Mbeshtetese

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABULLIT : 1m

MATERIALI : PC + SILIKON

HYRJE : 5V / 2A , 9V / 1.67A

DALJE : 10W / 7.5W

PERMASA : 67.5 x 91 mm

VECORI : DIZENJIM SI MBESHTETESE TELEFONI,

NJOHJE INTELIGJENTE DHE TREGUES ME PANEL DIGJITAL,

FAST CHARGE

TJETER : MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

FRESKUESE PER FTOHJEN E QARKUT PER ME SHUME SIGURI GJATE KARIKIMIT,

NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN E TELEFONIT,

IDENTIFIKIM INTELIGJENT

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Color
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,500 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%