Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin

Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin

Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin
Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin

Adaptor Hub Me Karikues Wireless Prej Xhami Baseus Për Telefonin

Emri: Adaptor Hub me Karikues Wireless

Marka: Baseus

Materiali: Alumin + Xham i temperuar + TPE

Output: USB-C

Input: 1x USB 3.0, 3x USB 2.0, 1x USB-C PD;

Përmasat: 9,1 x 1,4 cm

Gjatësia e kabllit: 20cm

Pesha: 130g

I përshtatshëm për: Notebooks me USB-C interface

Veçori:

• Hub multifunksional me karikues wireless.

• Karikuesi wireless mund të karikojë pajisjen tuaj me një fuqi deri në 10W.

• Karikimi wireless mund ta zgjidhni edhe fuqinë që deshironi nga 5W në 7.5W ose 10W sipas dëshirës tuaj.

• Ka gjithsej 5 porta USB për kompjuterin tuaj.

• Me fuqinë e USB 3.0, shpejtësia e transmetimit është deri në 5GB/s, 10 herë më e shpejtë se shpejtësia e USB 2.0.

• I jep fuqi laptopit tuaj dhe e karikon atë pa asnjë lloj problemi deri në 60W fuqi.

• Sinjalet e transmetimit të HUB janë shumë stabël dhe pa asnjë shkëputje. Çdo funksion kontrollohet nga një chip i pavarur.

• I vogël, i lehtë dhe rezistent. E krijuar nga materialet më të mira high-quality.

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,500 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%