Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger

Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger

Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger

Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 2,900 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 15W FAST CHARGER

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + SILIKON

I PERSHTATSHEM PER : SMARTPHONE ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS

VECORI : PRODUKT I KUALITET ME TE LARTE, NUK MBINXEHET EDHE NESE E MBANI NE KARIKIM PER KOHE TE GJATE,

JU LEHTESON NGA PERDORIMI KABLLAVA DHE I LEHTE PER TU PERDORUR,

MUND TA VENDOSNI HORIZONTALISHT, VERTIKALISHT OSE TA MBESHTESNI MBI KARIKUESIN SIPAS DESHIRES TUAJ,

I SIGURT DHE I MBROJTUR,

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%