Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning

Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning

Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning

Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus Me Fishe Lightning

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 2 NE 1

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABULLIT : 1.2m

MATERIALI : PC + SILIKON

HYRJE : 5V / 3A , 9V / 1.67A

DALJE : 5V / 2A (LIGHTNING)

DALJE : 5W WIRELESS

PERMASA : 11 x 12.5 x 1.2 cm

PESHA : 235g

VECORI : 2 NE 1 KARIKUES WIRELESS I INTEGRUAR ME FISHE KARIKIMI LIGHTNING,

UNAZA PREJ GOME NE TE DY SIPERFAQET SIGURON QENDRUESHMERI DHE MBROJTJE PER KARIKUESIN DHE PER TELEFONIN

TJETER : MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT, KARIKON NJEKOHESIHT DY PAISJE NJE ME FISHE DHE NJE WIRELESS 

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%