Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus

Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus
Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus

Karikues Wireless 2 Ne 1 Baseus

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 36%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni videon ne fund te pershkrimit**

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 2 NE 1

MARKA : BASEUS

MODELI : 

MATERIALI : ABS + SILIKON

HYRJE : 5V / 2A ; 9V / 1.67A MAX

DALJE : 5W / 7.5W / 10W MAX

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1 KU MUND TE KARIKONI DY PAISJE NJEHERESH

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATRIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%