Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C

Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C
Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C

Karikues Celulari Per Makine Ldnio Cilesia Premium Me Fishe Lightning /micro Ose Type C

FISHE
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 900 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES TELEFONI PER MAKINE

MARKA : LDNIO

GJATESIA E KABLLIT : 1m (MICRO, FAST CHARGE)

HYRJE : DC 12V - 24V 

DALJE : 3.6V-6.5V /3A , 6.5V-9V /2A , 9V-12V/1.5A , 20V/1A

MATERIALI : KARBON DHE ALIAZH ALUMINI

VECORI : TEKNOLOGJIA QC3.0 E IMPLEMENTUAR PER NJE KARIKIM SUPER TE SHPEJTE ME NJOHJE INTELIGJENTE,

INDIKATOR LED UNIK EMETON NJE EFEKT DRITE SHARMANTE,

PAMJE LUKSOZE DHE TE DENJE PER MAKINEN TUAJ

TJETER : KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KOMODITET NE CDO UDHETIM,

PERSHTATJE E GJERE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
moxom
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%