Karikues Celulari Per Makine Hoco

Karikues Celulari Per Makine Hoco
Karikues Celulari Per Makine Hoco
Karikues Celulari Per Makine Hoco
Karikues Celulari Per Makine Hoco
Karikues Celulari Per Makine Hoco
Karikues Celulari Per Makine Hoco

Karikues Celulari Per Makine Hoco

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES TELEFONI PER MAKINE

MARKA : HOCO

MODELI : 

HYRJE : DC 12-24V

DALJE : 5 V / 2.4A

GJATESIA E FISHES : 1.2m

MATERIALI : ABS + PC REZISTENT NDAJ NXEHTESISE

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

VECORI : IDENTIFIKIM INTELIGJENT I PAISJES,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

3 FISHA NE 1 (APPLE LIGHTNING / MICRO-USB / TYPE-C)

TJETER : KUPOLA PREJ METALI DHE PAMJA ME SHKELQIM E PRODUKTIT E BEN ATE EDHE DEKORATIV PER MAKINE TUAJ,

KABELLI SI SUSTE E BEN ME TE LEHTE PERDORIMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%