Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes

Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes
Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes
Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes
Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes
Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes
Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes
Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes
Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes

Karikues Nintendo Switch Baseus Qe Perdoret Edhe Gjate Lojes

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,200 Ulje 12%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES NINTENDO SWITCH

MARKA : BASEUS

MODELI : GS10

MATERIALI: PC

PERMASAT: 69.8*45*31.5mm

PESHA: 35g

E PERSHTATSHME PER: APPLE, XIAOMI, HUAWEI DHE CDO SMARTPHONE

VECORI :  KARIKUESI PERDORET EDHE GJATE LOJES DHE NUK JU PENGON,

VJEN ME KENDE TE NDRYSHME DHE E LEVIZSHME SIPAS DESHIRES,

KA FUQI TE LARTE 18W FAST CHARGE,

NUK HUMBET ASNJE TRANSFERT DHE MUND TE LUANI PA ASNJE NDERPRERJE, PA PENGESA DHE ME EMOCIONUESE,

NDERFAQE INOVATIVE DHE E PERSHTATSHME PER CDO SMARTPHONE .

 

 

 

 

 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
STABILIZUES I VOGEL KAMERE BASEUS GIMBAL ME 3 AKSE
baseus
Oferte Lek 11,000 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 27%