Karikues Moxom Mx-hc02 Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-cKarikues Moxom Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-c

Karikues Moxom Mx-hc02 Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-cKarikues Moxom Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-c
Karikues Moxom Mx-hc02 Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-cKarikues Moxom Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-c
Karikues Moxom Mx-hc02 Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-cKarikues Moxom Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-c
Karikues Moxom Mx-hc02 Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-cKarikues Moxom Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-c

Karikues Moxom Mx-hc02 Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-cKarikues Moxom Me Njohje Inteligjente Dhe Fishe Micro / Lightning & Type-c

Size
Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 800 Ulje 53%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES SHTEPIE

MARKA : MOXOM

MODELI : MX-HC02

HYRJE : 100-240V

DALJE : 5V / 2.4A

PORTA USB : 2

GJATESIA E KABELLIT : 1m

VECORI : SMART-KARIKUESI KA AFTESI TE NJOHE AUTOMATIKISHT PAISJEN PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE CELULARE DHE SISTEMEVE TE OPERIMIT SI iOS APO ANDROID,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE ME PESHE TE VOGEL DHE PERSHTATJE ME VOLTAZHIN NDERKOMBETAR E BEN KETE KARIKUES ZGJEDHJEN IDEALE PER CDO UDHETIM TUAJIN,

PRODUKT I CERTIFIKUAR NGA CE/ROHS PER CILESI PREMIUM TE KOMPONENTEVE DHE SIGURI E MBROJTJE E SHUMEFISHTE QARKU ,

MATERIALI ESHTE I DURUESHEM NDAJ ZJARRIT DHE DIZENJIMI ESHTE UNIK NE FUNKSION DHE PAMJE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 per iPhone dhe jo vetem
remax
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%