Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro

Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro
Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro

Karikues Moxom Me Njohje Inteligjente Lightning & Micro

MODELI
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES SHTEPIE

MARKA : MOXOM

HYRJE : 100-240V

DALJE : 5V / 2.4A

PORTA USB : 1

GJATESIA E KABELLIT : 1m

VECORI : SMART-KARIKUESI KA AFTESI TE NJOHE AUTOMATIKISHT PAISJEN PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE CELULARE DHE SISTEMEVE TE OPERIMIT SI iOS APO ANDROID,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE ME PESHE TE VOGEL DHE PERSHTATJE ME VOLTAZHIN NDERKOMBETAR E BEN KETE KARIKUES ZGJEDHJEN IDEALE PER CDO UDHETIM TUAJIN,

PRODUKT I CERTIFIKUAR NGA CE/ROHS PER CILESI PREMIUM TE KOMPONENTEVE DHE SIGURI E MBROJTJE E SHUMEFISHTE QARKU ,

MATERIALI ESHTE I DURUESHEM NDAJ ZJARRIT DHE DIZENJIMI ESHTE UNIK NE FUNKSION DHE PAMJE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%