Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro

Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro
Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro
Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro
Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro
Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro
Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro
Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro
Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro
Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro

Karikues Me Drite Nate Led Me Kabell 1 M Dhe Fishe Lighning Ose Micro

FISHE
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,100 Ulje 31%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES ME DRITE NATE LED

MARKA : LDNIO

HYRJE : AC 100-240V

DALJE : 5V / 2.4A 

PORTA DALJE : 2

VECANTI : BUTONI ME PREKJE SHUME I NDJESHEM,

ZEVENDESON SHUME MIRE DRITEN E NATES,

FAST CHARGE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

TJETER : PRODUKT MARKE ME CILESI TE LARTE,

IDEAL PER UDHETIME, SHTEPI OSE ZYRE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%