Karikues Me 6 Porta Me Njohje Intelgjente Dhe Karikim Te Shpejte Qc3.0

Karikues Me 6 Porta Me Njohje Intelgjente Dhe Karikim Te Shpejte Qc3.0
Karikues Me 6 Porta Me Njohje Intelgjente Dhe Karikim Te Shpejte Qc3.0
Karikues Me 6 Porta Me Njohje Intelgjente Dhe Karikim Te Shpejte Qc3.0
Karikues Me 6 Porta Me Njohje Intelgjente Dhe Karikim Te Shpejte Qc3.0
Karikues Me 6 Porta Me Njohje Intelgjente Dhe Karikim Te Shpejte Qc3.0

Karikues Me 6 Porta Me Njohje Intelgjente Dhe Karikim Te Shpejte Qc3.0

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,400 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES ME SHUME PORTA

MARKA : KONFULON

MODELI : C29

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

HYRJE : 100 - 240V

DALJE : 5V / 7A ME NJOHJE INTELIGJENTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES

PORTA DALESE : 6 USB

MATERIALI : PC + ABS

NGJYRA : E BARDHE

PERMASA : 97 x 76 x 35.6mm

VECORI : KARIKON DERI NE 6 PAISJE NJEHERESH,

MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PORTA ME NJOHJE INTELIGJENTE PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

TEKNOLOGJI PER MBROJTEJENE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

BASE ME KUPA SILIKONI PER ME SHUME QENDRUESHMERI,

TEKNOLOGJIA E KARIMIT TE SHPEJTE ME PROTOKOLL QC3.0

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 per iPhone dhe jo vetem
remax
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%