Adaptor Karikimi Me 10 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte

Adaptor Karikimi Me 10 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte
Adaptor Karikimi Me 10 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte
Adaptor Karikimi Me 10 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte
Adaptor Karikimi Me 10 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte

Adaptor Karikimi Me 10 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,700 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : THUNDERDEAL

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

HYRJE : AC100-240V 50/60Hz

DALJE : DC 5V / 8A ME NJOHJE INTELIGJENTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES

PORTA DALESE : 10 USB

PERMASA : 8.00 x 8.00 x 7.50 cm

PESHA : 294g

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE E ZJARRIT,

REZISTENT NDAJ PERDORIMIT,

KARIKON 10 PAISJET NJEKOHESISHT,

NJOHJE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DIZENJIM ELEGANT ME PAMJE DEKORATIVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAISJES,

PRODUKT IDEAL DHE I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT,

ZE PAK VEND DHE KRYEN PUNE TE MADHE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%