Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1

Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1
Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1
Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1
Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1
Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1
Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1
Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1
Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1
Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1

Adaptor Karikimi Makine Me Kufje Bluetooth 2 Ne 1

Color
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,500 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : 2 NE 1 ADAPTOR MAKINE ME KUFJE BLUETOOTH /KARIKUES PER BLUTOOTHIN 

MARKA : LDNIO

HYRJE : 12-24V

DALJE : 5V / 2.4A

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.0

MIKROFON : PO

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PERMASA : 81.9 x 31.9 x 31.9 mm

PESHA : 44g

VECORI : DIZENJIM KOMPAKT PREMIUM 2 NE 1,

KOMBINIM PERFEKT I KARIKUESIT TE MAKINES ME KUFJE ME BLUETOOTH,

LIDHET NJEHERESH ME DY PASIJE,

SHPEJTESI E LARTE TRANSMETIMI,

KONSUM I VOGEL ENERGJIE,

SINJAL I STABILIZUAR,

TINGULL I QARTE KRISTAL DHE TELEFONATA NE CILESINE HD,

 DIZENJIM PROFESIONAL DERI NE DETAJE

TJETER : SHUME PRAKTITK NE PERDORIM,

KARIKOHET SHPEJTE, 

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAISJET BLUETOOTH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%