Karikues Makine Me Dy Porta 2.1a Me Bluetooth Dhe Mp3 Carc5 Wireless Car Fm Modulator

Karikues Makine Me Dy Porta 2.1a Me Bluetooth Dhe Mp3 Carc5 Wireless Car Fm Modulator
Karikues Makine Me Dy Porta 2.1a Me Bluetooth Dhe Mp3 Carc5 Wireless Car Fm Modulator
Karikues Makine Me Dy Porta 2.1a Me Bluetooth Dhe Mp3 Carc5 Wireless Car Fm Modulator
Karikues Makine Me Dy Porta 2.1a Me Bluetooth Dhe Mp3 Carc5 Wireless Car Fm Modulator

Karikues Makine Me Dy Porta 2.1a Me Bluetooth Dhe Mp3 Carc5 Wireless Car Fm Modulator

COLOR
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,400 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : QIAN SHAO SHAO

MODELI : CARC5

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE   : 5V / 2.1A

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2 + EDR

DISTANCA EFEKTIVE E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E RADIOS : 87.5-108.0MHz

PORTA : 2 x USB / KARTE MEMORIE

PERMASA :  8 x 3.5 x 3.5 cm

PESHA : 33g

VECORI : PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN,

MIKROFON HIGH-DEFINITION ME ANULLUES ZHURMAZH CVC,

MUNDESI LIDHJEJE ME DY PAISJE NJEHOHESISHT,

NAVIGIM DHE TELEFONATA ME ZE TE LARTE,

EKRAN DIGJITAL ME DRITE LED QETESUESE  PER TREGIMIN E GJENDJES SE BATERISE SE MAKINES DHE FREKUENCES

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

KARIKONI 2 PAJISJE NJEKOHESISHT

MUNDESI LIDHJEJE ME FISHE AUX 3.5mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%