Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Remax Wireless Charging Base

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,400 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 3 NE 1

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 9V / 2A

DALJE WIRELESS TELEFON : 10W MAX

DALJE WIRELESS AIRPODS : 3W MAX

DALJE WIRELESS APPLE WATCH : 2W MAX 

PERMASA : 200 x 92 x 5 mm

PESHA : 147g

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

DISTANCA E TRANSMETIMIT : < 8mm

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM 3 NE 1 KU MUND TE KARIKONI TRE PAJISJE NJEHERESH

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

STANDARD KARIMI I SHPEJTE ME Qi WIRELESS CHARGING

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE DHE FIKET PASI PAJISJET KARIKOHEN PLOTESISHT PER TE MOS DEMTUAR BATERITE

INDIKATOR ME DRITE LED QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%