KARIKUES INTELIGJENT WIRELESS 2 NE 1 BASEUS

Lek 3,700 Lek 4,200

PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES WIRELESS 2 NE 1MARKA : BASEUSMATERIALI : PC + TPU + SILIKONHYRJE : 9V - 2A / 12V / 2A MAXDALJE WIRELESS 1 : 5W / 7.5W MAX DALJE WIRELESS...

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 2 NE 1

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + TPU + SILIKON

HYRJE : 9V - 2A / 12V / 2A MAX

DALJE WIRELESS 1 : 5W / 7.5W MAX

DALJE WIRELESS 2 : 2.5W (KUFJE)5W / 7.5W MAX 

PESHA : 172g

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1 KU MUND TE KARIKONI DY PAJISJE NJEHERESH

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE

INDIKATOR ME DRITE LED QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Dust or wipe clean with a cloth dampened with water once a week. Be sure not to leave water spots on the surface. These water spots will dry and could possibly leave permanent marks. Clean stains/spots using the following steps: Dampen a soft cloth with a mixture of hot water and liquid dishwashing detergent. Wring the cloth as much as possible to remove excess liquid. Rub the surface lightly in a circular motion. Dry the surface immediately with a clean, soft towel.