KARIKUES I SHPEJTE PD 18W DHE QC3.0 MOXOM TYPE-C DHE LIGHTNING

Zbritje 23%

SIZE: LIGHTNING
Çmimi:
Lek 1,700 Lek 2,200
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi