Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C

Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C
Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C
Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C
Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C
Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C
Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C
Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C
Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C
Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C

Karikues I Shpejte Me 4 Porta + Fishe Micro / Lightning Ose Type C

FISHE
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,000 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES

MARKA : MOXOM

MODELI : 

HYRJE : 100-240V , 50-60 Hz

DALJE : 5V / 4.4A --> 22W

PERMASA : 7.3 x 5.3 x 7 cm

NGJYRA : E BARDHE

PESHA : 0.1 KG

PORTA DALESE USB : 4

VECORI : TEKNOLOGJIA QUICK CHARGE 2.0,

ÇIP INTELIGJENT PER MENAXHIMIN E ENERGJISE SE NEVOJSHME PER KARIKIM,

INDIKATOR LED NGJYRE BLU SI TREGUES I KARIKIMIT,

KARIKON 4 PAISJE NJEHERESH,

MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE,

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAISJET ELEKTRONIKE,

KAPACITORE TE CILESISE SE LARTE PER KARIKIM TE FUQISHEM DHE TE QENDRUESHEM,

TEKNOLOGJI MBROJTJEJE E SHUMEFISHTE E QARKUT PER T'JU SIGURUAR JUVE DHE PAISJES TUAJ MBROJTJEN E DUHUR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%