Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter

Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter
Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter
Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter
Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter
Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter
Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter
Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter
Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter

Karikues I Shpejte Makine Qc3.0 Me Bluetooth Dhe Mp3 Bbl08 Wireless Fm Transmitter

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : E PANJOHUR

MODELI : BBL08

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE  USB 1 : QC3.0 DERI NE 12W

DALJE USB 2 :  5V / 2.4A

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2 + EDR

DISTANCA EFEKTIVE E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA E RADIOS : 87.5-108.0MHz

PORTA : 2 x USB / KARTE MEMORIE

PERMASA : 106 x 72 x 55mm

PESHA : 33g

VECORI : PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN,

MIKROFON HIGH-DEFINITION ME ANULLUES ZHURMAZH CVC,

MUNDESI LIDHJEJE ME DY PAISJE NJEHOHESISHT,

NAVIGIM DHE TELEFONATA ME ZE TE LARTE,

EKRAN DIGJITAL PER TREGIMIN E GJENDJES SE BATERISE SE MAKINES DHE FREKUENCES

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%