Karikues Dhe Mp3 Player Me Bluetooth Per Makine 9A X26 Me Fishe Micro & Lightning

Karikues Dhe Mp3 Player Me Bluetooth Per Makine 9A X26 Me Fishe Micro & Lightning
Karikues Dhe Mp3 Player Me Bluetooth Per Makine 9A X26 Me Fishe Micro & Lightning

Karikues Dhe Mp3 Player Me Bluetooth Per Makine 9A X26 Me Fishe Micro & Lightning

Size
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES DHE MP3

MARKA : 9A

MODELI : X26

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V2.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : ~10m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz - 15000Hz

VOLTAZHI : 12V

KONSUMI I ENERGJISE : 1W

PORTA : USB & KARTE MEMORIE

TELEKOMANDE : PO

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK PER PERDORIM TE PERDITSHEM,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I STABILIZUAR,

KOMANDIM NGA DISTANCA ME TELEKOMANDE ,

PERSHTATET ME SHUMICEN E CELULAREVE,

EKRANI DIGJITAL TREGON QARTE FREKUENCEN E RADIOS, 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%