Karikues Celulari Universal

Karikues Celulari Universal
Karikues Celulari Universal
Karikues Celulari Universal
Karikues Celulari Universal
Karikues Celulari Universal
Karikues Celulari Universal
Karikues Celulari Universal
Karikues Celulari Universal

Karikues Celulari Universal

Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 400 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES UNIVERSAL

HYRJE : 100-240V~50/60Hz

DALJE : 4.2V-300mA MAX

MATERIALI : METAL + PLASTIKE

PERMASA : 8 x 5 x 3.5 cm

VECORI : TASHME DHE ME PORTE USB,

PERFORMANCE E LARTE,

PANEL DIGJITAL,

MATERIAL I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%