Adaptor Karikimi Per Makine fleksibel + Zgjatues

Adaptor Karikimi Per Makine fleksibel + Zgjatues
Adaptor Karikimi Per Makine fleksibel + Zgjatues
Adaptor Karikimi Per Makine fleksibel + Zgjatues
Adaptor Karikimi Per Makine fleksibel + Zgjatues
Adaptor Karikimi Per Makine fleksibel + Zgjatues
Adaptor Karikimi Per Makine fleksibel + Zgjatues

Adaptor Karikimi Per Makine fleksibel + Zgjatues

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,200 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE 

MARKA : LDNIO

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

NGJYRA : E ZEZE

PORTA DALESE : 4 USB

HYRJE : DC 12 - 24 V

DALJE : DC 5V / 5.1A

FUQIA NE DALJE : 25.5W MAX

VECORI : PRODUKT PREMIUM ME MATERIAL SHUME CILESOR TE ZGJEDHUR,

MATERIAL I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE,

PAMJE LUKSOZE DHE DEKORATIVE PER MAKINEN,

ZGJATUES KARIKIMI ME DY PORTA PER SENDILET E MBRAPME,

CIP ME TEKNLOGJI AUTO-ID PER NJOHJE TE PAISJES DHE KARIKIMIN ME SHPEJTESI OPTIMALE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

INDIKATOR LED TE PORTAT PER T'I DALLUAR NATEN,

KONTAKTE TE PAOKSIDUESHME DHE ME SUSTE TE DYANSHME PER VENDOSJE TE QENDRUESHME DHE HEQJE TE LEHTE,

KAPESE E CMONTUESHME PER ME SHUME PRAKTICITET,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DIGJITALE DHE MODELET E MAKINAVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%